Hakkımızda - Ada Fest Animasyon
Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimseyen Sakarya Balon Süsleme, özgün tasarımları, etkili çözümleri, kendi ekip ve ekipmanları ile özel günlerinizde daima yanınızda.

Uzman dizayn elemanlarımızla aktivitelerinizin en güzel şekle gelmesi için en iyi çözümleri sunarız. Unutulmayacak organizasyonlar hazırlarız. Sakarya Balon Süsleme organizasyonlarınızda çözüm ortağınız ve destekçinizdir. Standart balon süsleme çalışmalarının yanında özel tasarım ve istekleriniz için de alternatifler sunmaktayız.

Balon, geniş bir kullanım alanına sahip bir üründür. Şirketimiz; süslemeden reklama, eğlenceden promosyona kadar gerek kurumsal gerekse bireysel ihtiyaçlarınıza cevap verir. Sakarya Balon Süsleme, süsleme alanında farklı ve özgün tasarımlar sunma gayreti içindedir. Şirketimiz yıllar içerisindeki deneyimlerimizi süsleme alanından organizasyon alanına da taşıyoruz. 

Ada Fest Animasyon Kalite Politikası
Sürekli gelişme felsefesi doğrultusunda yüksek standartlarda organizasyon hizmeti sunmak.
Çalışanlarımızın, müşterilerimizin memnuniyetini ve yaşam kalitesini en yüksek düzeye çıkarmak.
Ülkemizde sunulan organizasyon hizmetleri alanında lider ve yenilikçi olmak.

Ada Fest Animasyon Farkları
Müşteri Memnuniyeti Ön Plandadır...
Çalışanlarımızın Hepsi Üniversite Öğrencisi yada Mezunudur...
Çalışanlarımız Yaptıkları İşte oldukça Tecrübelidirler...
7/24 Bize Ulaşabilir Aklınızdaki Sorulara Cevap Alabilirsiniz...
Yaptığımız İşlerde Geleceğe Yatırım Yaparız...
Kalitemize Göre Fiyatlarımız Oldukça Ekonomiktir...
Ada Fest Animasyon Alanında En İyisi Olmayı Hedefler & Rekabeti Sever.
Ada Fest Animasyon Markadır.

7/24 Ulaşılabilirlik
Ada Fest Animasyon ulaşılabilir olmak için internet, telefon, faks, cep telefonu, msn, mail ve sms gibi iletişim yollarından hepsini profesyonelce ve bir arada kullanır ve bu iletişim kanalları tarafımıza 7/24 ulaşabilmenizi sağlar. Biz biliyoruz ki doğum günü organize eden müşterimizin bazıları o gece uykusuz kalır ya şu olursa ya bu olursa seklinde sorular içinde stresten boğulurlar Ada Fest Animasyon'la rahatça 7/24 iletişime geçebilirler ve almış oldukları hizmetle ilgili olsun olmasın yardım alabilirler, streslerini azaltabilirsek ne mutlu bizlere...

%100 Memnuniyet Garantisi
Ada Fest Animasyon %100 memnuniyet garantisiyle müşterilerine hizmet sağlar. Organizasyon sektöründe böyle bir sistemin mümkün olması zor gibi görünse de Ada Fest Animasyon birçok hizmeti kendi ekibi ve ekipmanıyla sağlar hal böyle olunca da bu garanti tarafımızdan sağlanır.

"Ya İlk Ya En" Prensibi
İlk bakışya yabancı bir terim gibi algılansa da bizim için olağan bir terimdir. Ada Fest Animasyon ve Kadrosu sektöründe ilkleri hedefler yada hizmet verdiği alanda eniyisi olmak için çaba gösterir. Biz kendi aramızda "ya yaptığımız işlerle ilk olmalıyız yada başka firmaların da olduğu bir alanda hizmet veriyorsak en iyisi & en büyüğü olmalıyız..." şeklinde açıklıyoruz.